Home | Membership | Age Calculator | Looking for a Team/Player? | Information / About Us | Team Insurance
Silver Slugger | Point Standings | World Series | Ring | TBUSA Rules | Contact Us | Login / Join

TBUSA BATTLE OF THE BATS

MERE SPORTS COMPLEX / MARIANNA, FL
April 15, 2023 through April 16, 2023

**2023 SEASON BASEBALL SCHEDULE**  (MARIANNA, FLORIDA) 

ENTRY FEE: 7U-8U FREE, 9U-14U $325.   COME JOIN TBUSA.  LIMITED  SLOTS AVAILABLE DON'T WAIT AND MISS OUT REGISTER YOUR TEAM TODAY TO SAVE YOUR SPOT. 

 

 

8:35AM 

SUNDAY CANCELLED

 FIELDS JUST RECEIVED ALOT OF RAIN UNDER WATER WITH MORE COMING

 

GAME TIME SCHEDULE CHANGES

 

8U - B BRACKET FIELD 9 (FIRST GAME 10:00) (SECOND GAME 11:10) (THIRD GAME 12:20)

A BRACKET FIELD 9 (FIRST GAME 1:30) (SECOND GAME 2:40) (THIRD GAME 3:50)

9U - FIRST GAME 9:00

11U - A BRACKET  FIRST GAME ON FIELD 6 AND FIELD 7 WILL BE 1:00

(LOTS OF WATER WE ARE GOING TO HAVE TO PUMP OFF)

11U- B BRACKET FIRST GAME 9:00

12U - FIRST GAME 9:00

13U - FIRST GAME 9:00

14U - FIRST GAME 9:00

IF IT RAINS ANYMORE WE WILL BE DONE

 

 

14U - NO STEEL CLEATS ON MOUND FIELD 1

 

 

7U
Team Name Age City, State
Canes FL Panhandle 7 Santa Rosa Beach, FL
WildThings 7U 7 Dothan, AL

8U
Team Name Age City, State
Tallahassee Heat 8u 8 Tallahassee, FL
Canes FL Panhandle 8 Santa Rosa Beach, FL
East Coast Sox Florida 8 Niceville, FL
KLUTCH 8U 8 Niceville, FL
South Walton Hawks 8U 8 Santa Rosa Beach, FL
USA Prime Panhandle 8 Marianna, FL
Tallahassee Renegades 8 Tallahassee, FL
Sandlot 9U 8 Carrabelle, FL

9U
Team Name Age City, State
USA Prime Panhandle 9 Marianna, FL
Tallahassee Renegades 9 Tallahassee, FL
East Coast Sox Florida 9 Niceville, FL
Panhandle Hurricanes 9U 9 Panama City Beach, FL
Admin - Delete This Team 9 Sylvester, GA
Tallahassee Heat 9 Tallahassee, FL

10U
No teams have registered for this age group.

11U
Team Name Age City, State
East Coast Sox Florida 11 Niceville, FL
DKSA ELITE 11U 11 Thomasville, GA
Wakulla Warhawks 11 Sopchoppy, FL
Gulf Coast Spartans 11U 11 Port St Joe, FL
Sandlot Prodigy 11 Southport, FL
Pelicans 10U 11 Panama City, FL
Tallahassee Heat- Maroon 11 Tallahassee, FL
Chaos Baseball 11U 11 New Brockton, AL
Eagles 11U 11 Niceville, FL
South Walton Hawks 11U - Peacock 11 Santa Rosa Beach, FL
PCB Tarpons 11 Panama City Beach, FL
Tallahassee Heat 10U 11 TALLAHASSEE, FL
Dothan Dingers 11 Dothan, AL

12U
Team Name Age City, State
Eagles 12U 12 Niceville, FL
USA Prime Panhandle 12 Marianna, FL
850 Waves 12 Lynn Haven, FL
The Squad 12 Dothan, AL
Klutch Brand 12 destin, FL

13U
Team Name Age City, State
East Coast Sox Florida 13 Niceville, FL
WooSox 13 Southport, FL
DOTHAN DODGERS 13U 13 Dothan, AL
Tallahassee Bombers 13 Tallahassee, FL

14U
Team Name Age City, State
DKSA Elite 14U 14 Thomasville, GA
Wakulla stingers 14 Crawfordville, FL
East Coast Sox FL 14 Niceville, FL
NWF Baseball 13 Southport, FL
Florida Hitmen 14 Lynn Haven, FL

15U
No teams have registered for this age group.

16U
No teams have registered for this age group.

17U
No teams have registered for this age group.

18U
No teams have registered for this age group.

Print Brackets

7U
Score
Game Date / Time Location
4
10
Canes FL Panhandle
WildThings 7U
-vs- 04/15/2023 - 10:40 AM FIELD 9
11
23
Canes FL Panhandle
WildThings 7U
-vs- 04/15/2023 - 12:00 PM FIELD 9
14
15
Canes FL Panhandle
WildThings 7U
-vs- 04/15/2023 - 1:20 PM FIELD 9 (CHAMPIONSHIP)

8U
Score
Game Date / Time Location
10
5
Tallahassee Heat 8u
Sandlot 9U
-vs- 04/15/2023 - 8:00 AM FIELD 8
1
16
East Coast Sox Florida
Canes FL Panhandle
-vs- 04/15/2023 - 8:00 AM FIELD 9
14
4
Tallahassee Heat 8u
Canes FL Panhandle
-vs- 04/15/2023 - 9:20 AM FIELD 8
19
0
Tallahassee Renegades
East Coast Sox Florida
-vs- 04/15/2023 - 9:20 AM FIELD 9
6
9
Sandlot 9U
South Walton Hawks 8U
-vs- 04/15/2023 - 10:40 AM FIELD 8
11
1
KLUTCH 8U
Tallahassee Renegades
-vs- 04/15/2023 - 12:00 PM FIELD 8
2
10
USA Prime Panhandle
South Walton Hawks 8U
-vs- 04/15/2023 - 1:20 PM FIELD 8
3
9
USA Prime Panhandle
KLUTCH 8U
-vs- 04/15/2023 - 2:40 PM FIELD 8
-
-
Seed 6
Seed 7
-vs- 04/16/2023 - 10:00 AM FIELD 9 (GROUP B) GM1
-
-
Seed 5
Seed 8
-vs- 04/16/2023 - 11:10 AM FIELD 9 (GROUP B) GM2
-
-
Winner Game 1
Winner Game 2
-vs- 04/16/2023 - 12:20 PM FIELD 9 (GROUP B) CHAMPIONSHIP
-
-
Seed 2
Seed 3
-vs- 04/16/2023 - 1:30 PM FIELD 9 (GROUP A) GM1
-
-
Seed 1
Seed 4
-vs- 04/16/2023 - 2:40 PM FIELD 9 (GROUP A) GM2
-
-
Winner Game 1
Winner Game 2
-vs- 04/16/2023 - 3:50 PM FIELD 9 (GROUP A) CHAMPIONSHIP

9U
Score
Game Date / Time Location
16
5
Tallahassee Renegades
USA Prime Panhandle
-vs- 04/15/2023 - 8:00 AM FIELD 4
16
4
USA Prime Panhandle
Panhandle Hurricanes 9U
-vs- 04/15/2023 - 9:40 AM FIELD 4
18
1
Tallahassee Renegades
East Coast Sox Florida
-vs- 04/15/2023 - 11:20 AM FIELD 4
15
0
Admin - Delete This Team
Panhandle Hurricanes 9U
-vs- 04/15/2023 - 1:00 PM FIELD 4
23
2
Tallahassee Heat
East Coast Sox Florida
-vs- 04/15/2023 - 2:40 PM FIELD 4
2
8
Admin - Delete This Team
Tallahassee Heat
-vs- 04/15/2023 - 4:20 PM FIELD 4
-
-
Seed 4
Seed 5
-vs- 04/16/2023 - 9:00 AM FIELD 4 (GM1)
-
-
Seed 3
Seed 6
-vs- 04/16/2023 - 10:40 AM FIELD 4 (GM2)
-
-
Seed 1
Winner Game 1
-vs- 04/16/2023 - 12:20 PM FIELD 4 (GM3)
-
-
Seed 2
Winner Game 2
-vs- 04/16/2023 - 2:00 PM FIELD 4 (GM4)
-
-
Winner Game 3
Winner Game 4
-vs- 04/16/2023 - 3:40 PM FIELD 4 (CHAMPIONSHIP)

11U
Score
Game Date / Time Location
4
7
South Walton Hawks 11U - Peacock
Sandlot Prodigy
-vs- 04/15/2023 - 8:00 AM FIELD 3
6
6
Dothan Dingers
Tallahassee Heat 10U
-vs- 04/15/2023 - 9:00 AM FIELD 6
5
5
Tallahassee Heat- Maroon
Gulf Coast Spartans 11U
-vs- 04/15/2023 - 9:00 AM FIELD 7
3
1
South Walton Hawks 11U - Peacock
Wakulla Warhawks
-vs- 04/15/2023 - 9:40 AM FIELD 3
3
7
Dothan Dingers
DKSA ELITE 11U
-vs- 04/15/2023 - 10:40 AM FIELD 6
3
7
Tallahassee Heat- Maroon
Pelicans 10U
-vs- 04/15/2023 - 10:40 AM FIELD 7
7
7
Eagles 11U
Sandlot Prodigy
-vs- 04/15/2023 - 11:20 AM FIELD 3
1
22
East Coast Sox Florida
Tallahassee Heat 10U
-vs- 04/15/2023 - 12:20 PM FIELD 6
10
4
Gulf Coast Spartans 11U
Chaos Baseball 11U
-vs- 04/15/2023 - 12:20 PM FIELD 7
5
13
PCB Tarpons
Wakulla Warhawks
-vs- 04/15/2023 - 1:00 PM FIELD 3
6
18
East Coast Sox Florida
DKSA ELITE 11U
-vs- 04/15/2023 - 2:00 PM FIELD 6
6
13
Chaos Baseball 11U
Pelicans 10U
-vs- 04/15/2023 - 2:00 PM FIELD 7
1
14
PCB Tarpons
Eagles 11U
-vs- 04/15/2023 - 2:40 PM FIELD 3
-
-
Seed 11
Seed 12
-vs- 04/16/2023 - 9:00 AM FIELD 3 (GROUP B) GM1
-
-
Seed 10
Seed 13
-vs- 04/16/2023 - 10:40 AM FIELD 3 (GROUP B) GM2
-
-
Seed 8
Winner Game 1
-vs- 04/16/2023 - 12:20 PM FIELD 3 (GROUP B) GM3
-
-
Seed 9
Winner Game 2
-vs- 04/16/2023 - 2:00 PM FIELD 3 (GROUP B) GM4
-
-
Winner Game 3
Winner Game 4
-vs- 04/16/2023 - 3:40 PM FIELD 3 (GROUP B) CHAMPIONSHIP
-
-
Seed 3
Seed 6
-vs- 04/16/2023 - 1:00 PM FIELD 6 (GROUP A) GM1
-
-
Seed 2
Seed 7
-vs- 04/16/2023 - 1:00 PM FIELD 7 (GROUP A) GM2
-
-
Seed 4
Seed 5
-vs- 04/16/2023 - 2:20 PM FIELD 6 (GROUP A) GM3
-
-
Winner Game 1
Winner Game 2
-vs- 04/16/2023 - 2:20 PM FIELD 7 (GROUP A) GM4
-
-
Seed 1
Winner Game 3
-vs- 04/16/2023 - 3:40 PM FIELD 6 (GROUP A) GM5
-
-
Winner Game 4
Winner Game 5
-vs- 04/16/2023 - 5:00 PM FIELD 6 (GROUP A) CHAMPIONSHIP

12U
Score
Game Date / Time Location
4
14
USA Prime Panhandle
The Squad
-vs- 04/15/2023 - 8:00 AM FIELD 5
5
9
USA Prime Panhandle
Eagles 12U
-vs- 04/15/2023 - 9:40 AM FIELD 5
4
18
The Squad
Klutch Brand
-vs- 04/15/2023 - 11:20 AM FIELD 5
3
7
850 Waves
Eagles 12U
-vs- 04/15/2023 - 1:00 PM FIELD 5
0
11
850 Waves
Klutch Brand
-vs- 04/15/2023 - 2:40 PM FIELD 5
-
-
Seed 4
Seed 5
-vs- 04/16/2023 - 9:00 AM FIELD 5 (GM1)
-
-
Seed 2
Seed 3
-vs- 04/16/2023 - 10:40 AM FIELD 5 (GM2)
-
-
Seed 1
Winner Game 1
-vs- 04/16/2023 - 12:20 PM FIELD 5 (GM3)
-
-
Winner Game 2
Winner Game 3
-vs- 04/16/2023 - 2:00 PM FIELD 5 (CHAMPIONSHIP)

13U
Score
Game Date / Time Location
5
9
WooSox
Tallahassee Bombers
-vs- 04/15/2023 - 9:00 AM FIELD 2
4
7
DOTHAN DODGERS 13U
Tallahassee Bombers
-vs- 04/15/2023 - 10:40 AM FIELD 2
3
5
WooSox
East Coast Sox Florida
-vs- 04/15/2023 - 12:20 PM FIELD 2
1
10
East Coast Sox Florida
DOTHAN DODGERS 13U
-vs- 04/15/2023 - 2:00 PM FIELD 2
-
-
Seed 2
Seed 3
-vs- 04/16/2023 - 9:00 AM FIELD 2 (GM1)
-
-
Seed 1
Seed 4
-vs- 04/16/2023 - 10:40 AM FIELD 2 (GM2)
-
-
Winner Game 1
Winner Game 2
-vs- 04/16/2023 - 12:20 PM FIELD 2 (CHAMPIONSHIP)

14U
Score
Game Date / Time Location
3
1
East Coast Sox FL
Florida Hitmen
-vs- 04/15/2023 - 8:00 AM FIELD 1
12
1
East Coast Sox FL
NWF Baseball
-vs- 04/15/2023 - 9:40 AM FIELD 1
2
11
Florida Hitmen
DKSA Elite 14U
-vs- 04/15/2023 - 11:20 AM FIELD 1
2
9
Wakulla stingers
NWF Baseball
-vs- 04/15/2023 - 1:00 PM FIELD 1
6
2
DKSA Elite 14U
Wakulla stingers
-vs- 04/15/2023 - 2:40 PM FIELD 1
-
-
Seed 4
Seed 5
-vs- 04/16/2023 - 9:00 AM FIELD 1 (GM1)
-
-
Seed 2
Seed 3
-vs- 04/16/2023 - 10:40 AM FIELD 1 (GM2)
-
-
Seed 1
Winner Game 1
-vs- 04/16/2023 - 12:20 PM FIELD 1 (GM3)
-
-
Winner Game 2
Winner Game 3
-vs- 04/16/2023 - 2:00 PM FIELD 1 (CHAMPIONSHIP)

7U

Team Standings Tournament Record Overall Record Place Seed
WildThings 7U 3-0-0 0-0-0 1 1
Canes FL Panhandle 0-3-0 0-0-0 2 2

Games
Date Team 1 Score 1 Team 2 Score 2
4-15 Canes FL Panhandle 4 WildThings 7U 10
4-15 Canes FL Panhandle 11 WildThings 7U 23
4-15 Canes FL Panhandle 14 WildThings 7U 15

8U

Team Standings Tournament Record Overall Record Place Seed
Winner Game 1 0-0-0 0-0-0
Seed 8 0-0-0 0-0-0
Seed 5 0-0-0 0-0-0
Winner Game 2 0-0-0 0-0-0
Seed 2 0-0-0 0-0-0
Seed 4 0-0-0 0-0-0
Seed 1 0-0-0 0-0-0
Seed 3 0-0-0 0-0-0
Seed 7 0-0-0 0-0-0
Seed 6 0-0-0 0-0-0
KLUTCH 8U 2-0-0 0-0-0 1 1
South Walton Hawks 8U 2-0-0 0-0-0 2 2
Tallahassee Heat 8u 2-0-0 0-0-0 3 3
Tallahassee Renegades 1-1-0 0-0-0 4 4
Canes FL Panhandle 1-1-0 0-0-0 5 5
Sandlot 9U 0-2-0 0-0-0 6 6
USA Prime Panhandle 0-2-0 8-3-0 7 7
East Coast Sox Florida 0-2-0 0-0-0 8 8

Games
Date Team 1 Score 1 Team 2 Score 2
4-15 Tallahassee Heat 8u 10 Sandlot 9U 5
4-15 East Coast Sox Florida 1 Canes FL Panhandle 16
4-15 Tallahassee Heat 8u 14 Canes FL Panhandle 4
4-15 Tallahassee Renegades 19 East Coast Sox Florida 0
4-15 Sandlot 9U 6 South Walton Hawks 8U 9
4-15 KLUTCH 8U 11 Tallahassee Renegades 1
4-15 USA Prime Panhandle 2 South Walton Hawks 8U 10
4-15 USA Prime Panhandle 3 KLUTCH 8U 9
4-16 Seed 6 - Seed 7 -
4-16 Seed 5 - Seed 8 -
4-16 Winner Game 1 - Winner Game 2 -
4-16 Seed 2 - Seed 3 -
4-16 Seed 1 - Seed 4 -
4-16 Winner Game 1 - Winner Game 2 -

9U

Team Standings Tournament Record Overall Record Place Seed
Winner Game 1 0-0-0 0-0-0
Seed 1 0-0-0 0-0-0
Seed 6 0-0-0 0-0-0
Seed 2 0-0-0 0-0-0
Winner Game 2 0-0-0 0-0-0
Winner Game 4 0-0-0 0-0-0
Winner Game 3 0-0-0 0-0-0
Seed 3 0-0-0 0-0-0
Seed 5 0-0-0 0-0-0
Seed 4 0-0-0 0-0-0
Tallahassee Heat 2-0-0 0-0-0 1 1
Tallahassee Renegades 2-0-0 0-0-0 2 2
Admin - Delete This Team 1-1-0 0-0-0 3 3
USA Prime Panhandle 1-1-0 9-5-0 4 4
Panhandle Hurricanes 9U 0-2-0 3-1-0 5 5
East Coast Sox Florida 0-2-0 0-0-0 6 6

Games
Date Team 1 Score 1 Team 2 Score 2
4-15 Tallahassee Renegades 16 USA Prime Panhandle 5
4-15 USA Prime Panhandle 16 Panhandle Hurricanes 9U 4
4-15 Tallahassee Renegades 18 East Coast Sox Florida 1
4-15 Admin - Delete This Team 15 Panhandle Hurricanes 9U 0
4-15 Tallahassee Heat 23 East Coast Sox Florida 2
4-15 Admin - Delete This Team 2 Tallahassee Heat 8
4-16 Seed 4 - Seed 5 -
4-16 Seed 3 - Seed 6 -
4-16 Seed 1 - Winner Game 1 -
4-16 Seed 2 - Winner Game 2 -
4-16 Winner Game 3 - Winner Game 4 -

11U

Team Standings Tournament Record Overall Record Place Seed
Winner Game 3 0-0-0 0-0-0
Winner Game 4 0-0-0 0-0-0
Winner Game 2 0-0-0 0-0-0
Seed 9 0-0-0 0-0-0
Seed 8 0-0-0 0-0-0
Winner Game 1 0-0-0 0-0-0
Seed 3 0-0-0 0-0-0
Seed 6 0-0-0 0-0-0
Seed 1 0-0-0 0-0-0
Winner Game 5 0-0-0 0-0-0
Seed 5 0-0-0 0-0-0
Seed 4 0-0-0 0-0-0
Seed 2 0-0-0 0-0-0
Seed 7 0-0-0 0-0-0
Seed 13 0-0-0 0-0-0
Seed 10 0-0-0 0-0-0
Seed 11 0-0-0 0-0-0
Seed 12 0-0-0 0-0-0
DKSA ELITE 11U 2-0-0 0-0-0 1 1
Pelicans 10U 2-0-0 0-0-0 2 2
Tallahassee Heat 10U 1-0-1 0-0-0 3 3
Eagles 11U 1-0-1 0-0-0 4 4
Gulf Coast Spartans 11U 1-0-1 0-0-0 5 5
Sandlot Prodigy 1-0-1 0-0-0 6 6
Wakulla Warhawks 1-1-0 0-0-0 7 7
South Walton Hawks 11U - Peacock 1-1-0 0-0-0 8 8
Tallahassee Heat- Maroon 0-1-1 0-0-0 9 9
Dothan Dingers 0-1-1 0-0-0 10 10
Chaos Baseball 11U 0-2-0 0-0-0 11 11
PCB Tarpons 0-2-0 0-6-0 12 12
East Coast Sox Florida 0-2-0 0-0-0 13 13

Games
Date Team 1 Score 1 Team 2 Score 2
4-15 South Walton Hawks 11U - Peacock 4 Sandlot Prodigy 7
4-15 Dothan Dingers 6 Tallahassee Heat 10U 6
4-15 Tallahassee Heat- Maroon 5 Gulf Coast Spartans 11U 5
4-15 South Walton Hawks 11U - Peacock 3 Wakulla Warhawks 1
4-15 Dothan Dingers 3 DKSA ELITE 11U 7
4-15 Tallahassee Heat- Maroon 3 Pelicans 10U 7
4-15 Eagles 11U 7 Sandlot Prodigy 7
4-15 East Coast Sox Florida 1 Tallahassee Heat 10U 22
4-15 Gulf Coast Spartans 11U 10 Chaos Baseball 11U 4
4-15 PCB Tarpons 5 Wakulla Warhawks 13
4-15 East Coast Sox Florida 6 DKSA ELITE 11U 18
4-15 Chaos Baseball 11U 6 Pelicans 10U 13
4-15 PCB Tarpons 1 Eagles 11U 14
4-16 Seed 11 - Seed 12 -
4-16 Seed 10 - Seed 13 -
4-16 Seed 8 - Winner Game 1 -
4-16 Seed 9 - Winner Game 2 -
4-16 Winner Game 3 - Winner Game 4 -
4-16 Seed 3 - Seed 6 -
4-16 Seed 2 - Seed 7 -
4-16 Seed 4 - Seed 5 -
4-16 Winner Game 1 - Winner Game 2 -
4-16 Seed 1 - Winner Game 3 -
4-16 Winner Game 4 - Winner Game 5 -

12U

Team Standings Tournament Record Overall Record Place Seed
Seed 1 0-0-0 0-0-0
Seed 3 0-0-0 0-0-0
Winner Game 1 0-0-0 0-0-0
Winner Game 2 0-0-0 0-0-0
Winner Game 3 0-0-0 0-0-0
Seed 2 0-0-0 0-0-0
Seed 5 0-0-0 0-0-0
Seed 4 0-0-0 0-0-0
Klutch Brand 2-0-0 0-0-0 1 1
Eagles 12U 2-0-0 0-0-0 2 2
The Squad 1-1-0 0-0-0 3 3
850 Waves 0-2-0 0-0-0 4 4
USA Prime Panhandle 0-2-0 10-2-0 5 5

Games
Date Team 1 Score 1 Team 2 Score 2
4-15 USA Prime Panhandle 4 The Squad 14
4-15 USA Prime Panhandle 5 Eagles 12U 9
4-15 The Squad 4 Klutch Brand 18
4-15 850 Waves 3 Eagles 12U 7
4-15 850 Waves 0 Klutch Brand 11
4-16 Seed 4 - Seed 5 -
4-16 Seed 2 - Seed 3 -
4-16 Seed 1 - Winner Game 1 -
4-16 Winner Game 2 - Winner Game 3 -

13U

Team Standings Tournament Record Overall Record Place Seed
Seed 1 0-0-0 0-0-0
Seed 4 0-0-0 0-0-0
Winner Game 1 0-0-0 0-0-0
Winner Game 2 0-0-0 0-0-0
Seed 3 0-0-0 0-0-0
Seed 2 0-0-0 0-0-0
Tallahassee Bombers 2-0-0 0-0-0 1 1
DOTHAN DODGERS 13U 1-1-0 0-0-0 2 2
East Coast Sox Florida 1-1-0 0-0-0 3 3
WooSox 0-2-0 0-0-0 4 4

Games
Date Team 1 Score 1 Team 2 Score 2
4-15 WooSox 5 Tallahassee Bombers 9
4-15 DOTHAN DODGERS 13U 4 Tallahassee Bombers 7
4-15 WooSox 3 East Coast Sox Florida 5
4-15 East Coast Sox Florida 1 DOTHAN DODGERS 13U 10
4-16 Seed 2 - Seed 3 -
4-16 Seed 1 - Seed 4 -
4-16 Winner Game 1 - Winner Game 2 -

14U

Team Standings Tournament Record Overall Record Place Seed
Seed 1 0-0-0 0-0-0
Seed 3 0-0-0 0-0-0
Winner Game 1 0-0-0 0-0-0
Winner Game 2 0-0-0 0-0-0
Winner Game 3 0-0-0 0-0-0
Seed 2 0-0-0 0-0-0
Seed 5 0-0-0 0-0-0
Seed 4 0-0-0 0-0-0
East Coast Sox FL 2-0-0 0-0-0 1 1
DKSA Elite 14U 2-0-0 4-3-2 2 2
NWF Baseball 1-1-0 0-0-0 3 3
Wakulla stingers 0-2-0 0-0-0 4 4
Florida Hitmen 0-2-0 0-0-0 5 5

Games
Date Team 1 Score 1 Team 2 Score 2
4-15 East Coast Sox FL 3 Florida Hitmen 1
4-15 East Coast Sox FL 12 NWF Baseball 1
4-15 Florida Hitmen 2 DKSA Elite 14U 11
4-15 Wakulla stingers 2 NWF Baseball 9
4-15 DKSA Elite 14U 6 Wakulla stingers 2
4-16 Seed 4 - Seed 5 -
4-16 Seed 2 - Seed 3 -
4-16 Seed 1 - Winner Game 1 -
4-16 Winner Game 2 - Winner Game 3 -

Event Address: 3625 CAVERNS RD, MARIANNA, FL 32447

Map and Directions Map and Directions

Weather:

MARIANNA WEATHER